Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Блоґ користувача Sobor

Створений Фастівський міськрайонний Комітет Національного Спротиву

Сьогодні, 3 грудня 2013 року був створений Фастівський міськрайонний Комітет Національного Спротиву.

ФАСТІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УРП «СОБОР» – ВЖЕ 20 РОКІВ!

     Нещодавно міська і районна організації УРП «Собор» урочисто відзначили вже 20-ту річницю з дня заснування партії.

ЯК ПРОХОДИТЬ НИНІШНЯ ВИБОРЧА КАМПАНІЯ НА КИЇВЩИНІ?

     Нинішній Закон про місцеві вибори містить широкі можливості для використання адмінресурсу і втручання влади в роботу виборчих комісій. Те, що перевага у їх формуванні була надана тільки парламентським фракціям, призвело до того, що вони формуються, практично, тільки зі «своїх». Про це вже не говорить тільки лінивий. Але, найгірше, що через отриману більшість у комісіях чинна влада може відсіювати неугодних кандидатів. Все це зараз у повній мірі відбувається на Київщині, де чимало  кандидатів позбавленні можливості балотуватися.

Ярослав Козачок: Село живе доти, поки у ньому діє школа

     Проблеми шкільної освіти на селі завжди були актуальними. Останнім часом вони загострилися, у тому числі і у нашому Фастівському районі. Стало модним ставити сільські школи на лічильник самоокупності і закривати їх. Про дітей думати «місцеві бухгалтери» не хочуть, а все вимірюють у гривнях. Так було закрито школу у с.В.Гуляках і ще є декілька претендентів на цю незавидну роль у інших селах Фастівського району. Як же тоді здобувати якісну освіту на селі і мати можливість продовжити навчання у ВУЗах сільським дітям?
     Ми вирішили взяти з цього приводу інтерв’ю у фахівця, доктора філологічних наук, проректора Національного Авіаційного Університету Ярослава Вікторовича Козачка під час його приїзду до смт.Борова Фастівського району.

А.С. Матвієнко: Це ж місцеві вибори і люди Фастівщини повинні обирати своїх депутатів не по телевізору

     Як ми вже повідомляли раніше, редакції «Фастівського вісника» вдалося недавно поспілкуватися і взяти розлоге інтерв’ю у народного депутата України, голови Української Республіканської Партії «Собор» Анатолія Сергійовича Матвієнка стосовно виборів. Виявилося, що Анатолій Сергійович непогано орієнтується у фастівських проблемах, неодноразово допомагав їх вирішувати. Нижче ми наводимо другу частину цього інтерв’ю, яку не було висвітлено минулого разу.

Спорт Фастова

RSS-материал