Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Блоґ користувача п-ц ск Доброслав

НАЙВИЩЕ ДОСЯГНЕННЯ «ДОБРОСЛАВІВЦІВ» НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ

Вітаєм "доброславівців" з поки що найуспішнішими змаганнями найсильніших спортсменів Київської обласної федерації панкратіону за 2 роки існування клубу. На Чемпіонаті Київської області з панкратіону спортсмени СК «Доброслав» були представлені відразу 2-ма командами, а саме: ДЮСШ Фастівського району та КДЮСШ Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України, та  2 дорослих спортсмена Шеремета Володимир та Дунаєв Даніель були заявлені окремо за СК «Доброслав». В змаганнях. На яких виборювало медалі 250 учасників з 8 спортивних клубів та відділень спортивних шкіл області, прийняло участь у складі команд 39 спортсменів віком від 8 до 30 років з Фастівщини (найбільша кількість учасників з одного регіону області) і за 2 дні змагань було здобуто 16 золотих, 9 срібних та 7 бронзових медалей!

«ПЕРШІ ЗМАГАННЯ ЮНИХ «ДОБРОСЛАВІВЦІВ»

     Cуботній вихідний день 08 лютого 2014 року назавжди запам`ятається самим юним «доброславівцям» віком від 6 до 9 років молодших груп м. Фастова (тренер Хоменко Ю.М.) та смт. Борової (тренер Чернишенко О.І.) як день, коли вони прийняли участь у своїх перших в житті змаганнях з панкратіону (розділ «греплінг» (боротьба))! В першості спортивного клубу «Доброслав», яка була проведена для найменших вихованців клубу, взяло участь більше 20 юних спортсменів. Ці змаганнях проходили в рамках підготовки і виявлення кращих спортсменів клубу для участі в Чемпіонаті Київської області з панкратіону, який пройде через тиждень в м. Біла Церква.

ДИНАМІВСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ. ОРГАНІЗУВАЛИ. ПРОВЕЛИ. ПЕРЕМОГЛИ.

Другий рік поспіль проведення  відкритого Чемпіонату  Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України, присвяченої 89-річчю з дня створення Товариства «Динамо», з панкратіону серед юнаків та дівчат,  було доручено Фастівському спортивному клубу «Доброслав», на базі якого займається два відділення спортивних шкіл з панкратіону: КДЮСШ «Динамо» Київської області в м. Фастові на базі СЗОШ № 9 та ДЮСШ Фастівського району на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Борова. 

ЗОЛОТА ОСІНЬ «ДОБРОСЛАВА» НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ В ЧЕРНІВЦЯХ.

     Дійсно «золотою» виявилась осінь для спортсменів Фастівського спортивного клубу «Доброслав», які у складі збірної Київської області відстоювали честь свого регіону на протязі чотирьох днів в м. Чернівці на Чемпіонаті України (старші), та Всеукраїнських змаганнях (менші) із панкратіону. З 8-ми наших збірників зразу троє – учень СЗОШ №9 Смислов Даніл, учень ЗОШ №4 Корнієнко Сергій та учень ЗОШ №1 Курмаз Владислав вибороли золото змагань, причому Курмаз Владислав став чемпіоном турніру відразу у двох розділах змагань, додавши у копілку збірної Київської області відразу 2 золота! А ще троє представників Фастівщини – учениця Фастівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Фарина Ілона, учень СЗОШ №9 Рудяк Денис та вже студент Київського вищого професійного училища залізничного транспорту Данилевський Олександр стали срібними призерами змагань..

По-козацькому жити – Україну любити

Другий рік поспіль Дорогинський край, що на Фастівщині, зустрічав справжню козацьку січ. Фастівські козаки взялися за патріотичне виховання молоді в польових умовах. Саме вони започаткували минулого року дитячий вишкільний табір — “Дорогинську січ”, що проходить у форматі заходу вихідного дня.

Спорт Фастова

RSS-материал