Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Блоґ користувача korchagin

Онищук таки продалася «регіоналу» Поплавскому?

Ще на початку передвиборчої кампанії чимало ЗМІ сповістили про появу на 91 виборчому окрузі «клону» кандидата в народні депутати Михайла Михайловича Поплавського. «Клонований кандидат» має також прізвище Поплавський але, на відміну від ректора Університету культури звати його Володимир Юрійович.

Чи причетна Онищук до забруднення Унави?

Вже кілька років жителі Фастова (особливо ті, що живуть по сусідству із Фастівським пивзаводом та річкою Унава) жаліються на погіршення стану здоров’я. При цьому, зі сторони пивзаводу досить часто доноситься дуже неприємний запах, що призводить до проблем із диханням.

У Поплавского тепер офіційно голуба кров

Виявляється в Україні багаті «українці» дуже хочуть бути аристократами, щоб всі, так би мовити, заздрили. Тому і платять десятки тисяч доларів США за документ, який підтверджує, що у їх жилах плине «голуба кров».

Скупий платить двічі

Фастовом вперто повзуть чутки, що між Любов’ю Онищук та Олександром Слободяном буцімто «пробігла чорна кішка». Нібито Любов Онищук має полишити місце директорки пивзаводу та податися на біржу праці. І це незалежно від результатів виборів!!! А місце керівника пивзаводу має обійняти син Олександра Слободяна – Вадим (1986 року народження).

Як поміщик Поплавський із озброєною охороною землю у земляків відбирали

Про звернення виборців із проханням захистити від свавілля Поплавського я вже розказував. 
Повторювати описане не буду. А додам щось нове.
Знайшов в статтю із «Газети по-українськи» №6 за 07.10.2005 р., яка розкриває подробиці озброєного бандитського захоплення землі у селян-земляків.

Спорт Фастова

RSS-материал