Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Блоґ користувача kaskad

Нові здобутки з фрі-файту

 2 листопада 2013 року на Київщині проходив відбірковий чемпіонат Київської області з фрі-файту серед юнацтва, юніорів та дорослих. Фастів як завжди в таких змаганнях з змішаних бойових мистецтв представляв спортивний клуб "Каскад".

Світові здобутки каскадівця

26 жовтня 2013 року в місті Києві пройшов щорічний Чемпіонат Світу серед клубів з елітних боїв IFEF. В цих змаганнях приймають участь лише спортсмени, які мають звання чемпіону своєї держави з бойового мистецтва.

Закінчення пластового року у Фастові

 З 10 по 23 серпня  на Прикарпатті пройшов пластовий військово-патріотичний табір «Легіон-16». Це один з найпрестижніших вишколів український скаутів, куди мріє потрапити чи не кожен пластун.

IV-та Олімпіада Бойових мистецтв

      23 березня 2013 року в місті Києві відбулася IV-та Олімпіада Бойових мистецтв. В ній приймали участь спортсмени з більше двох десятків країн. Одночасно були проведені змагання міжнародного рівня з 12-ти видів бойових мистецтв. Цей захід спостерігала велика кількість глядачів. Адже інтерес до заходу був великий, і для популяризації бойових мистецтв організатори встановили вартість квитка для всіх бажаючих в розмірі 50грн.

Зимове виживання 2013 року

16 березня відбулося довгоочікуване практичне заняття з програми «Зимове виживання». Цього разу в ньому прийняли участь не тільки вихованці, джури і козаки козацько-пластунського підрозділу «Каскад», а також і юнацтво фастівської станиці НСОУ «Пласт». Основним завданням було навчити учасників заняття особисто готувати хлібні коржі і млинці на відкритому вогнищі в зимових умовах лісу.

Спорт Фастова

RSS-материал