Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Блоґ користувача Administration

Маєш акаунт на Vkontakte.ru? Заходь за допомогою нього на Портал Fastiv.in.ua

Ми звернули увагу на прохання наших користувачів спростити  реєстрацію на Порталі Fastiv.in.ua І робимо все для того, щоб зареєструватися було простіше і водночас реєстрація була надійною, тобто не дозволяла реєструватися на сайті ботам (машинам) і розповсюджувати спам (несанкціоновану рекламну інформацію у великій кількості). Для користувачів соціальної мережі Vkontakte.ru є гарна новина.

Про блоги в інтернеті

Цього разу ми хочемо розповісти про ще один популярний в інтернеті сервіс - блог. Що ж це таке?

Термін Блог (blog) має походження від англійських слів web log, що можна перекласти, як мережевий журнал або щоденник подій. Отже блог - це веб-сайт, або сервіс на веб-сайті, головний зміст якого - записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Вміст блога здебільшого являє собою стрічку, на якій в хронологічному порядку згідно з датами їхньої публікації автором блога, йдуть записи один за одним. Автора блогу звуть блогером. А запис в блозі – постом . Записи в блозі розміщуються в хронологічному порядку. Верхнім показується запис, який був розміщений останнім. Таким чином, зайшовши на сторінку блогера, ми бачимо найсвіжіші його записи.

Fastiv.in.ua — на сторінках нової газети міста

     Відтепер найцікавіші матеріали, про місто, користувачів порталу будуть друкуватися в рамках нового щотижневика.Це ж саме стосується і оголошень розміщених на порталі. Більшість актуальних оголошень користувачів будуть опубліковані в друкованому виданні у відповідному розділі. Для того щоб надрукувати оголошення в щотижневику користувачам інтернету достатньо додати його в Дошці оголошень порталу за адресою www.board.fastiv.in.ua

Дошка оголошень. Нові можливості.

     Не кожен навіть досвідчений користувач інтернетом знає про всі його можливості. Для того, щоб детально розповісти про них потрібно видати не один десяток книг. Звісно дещо скромнішою є мета даної рубрики. А саме — допомогти читачам дізнатися про можливості Фастівського інтернет-порталу, які допоможуть краще зорієнтуватися в мережі інтернет.

Ключові дати Порталу FASTIV.IN.UA

          Днем народження порталу Fastiv.in.ua можна вважати 20 квітня 2007 року. Саме в цей день було зареєстровано перший форум ресурсу який знаходився за адресою http://fastiv.uaforums.net

Спорт Фастова

RSS-материал