Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Блоґи

НАЙВИЩЕ ДОСЯГНЕННЯ «ДОБРОСЛАВІВЦІВ» НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ

Вітаєм "доброславівців" з поки що найуспішнішими змаганнями найсильніших спортсменів Київської обласної федерації панкратіону за 2 роки існування клубу. На Чемпіонаті Київської області з панкратіону спортсмени СК «Доброслав» були представлені відразу 2-ма командами, а саме: ДЮСШ Фастівського району та КДЮСШ Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України, та  2 дорослих спортсмена Шеремета Володимир та Дунаєв Даніель були заявлені окремо за СК «Доброслав». В змаганнях. На яких виборювало медалі 250 учасників з 8 спортивних клубів та відділень спортивних шкіл області, прийняло участь у складі команд 39 спортсменів віком від 8 до 30 років з Фастівщини (найбільша кількість учасників з одного регіону області) і за 2 дні змагань було здобуто 16 золотих, 9 срібних та 7 бронзових медалей!

«ПЕРШІ ЗМАГАННЯ ЮНИХ «ДОБРОСЛАВІВЦІВ»

     Cуботній вихідний день 08 лютого 2014 року назавжди запам`ятається самим юним «доброславівцям» віком від 6 до 9 років молодших груп м. Фастова (тренер Хоменко Ю.М.) та смт. Борової (тренер Чернишенко О.І.) як день, коли вони прийняли участь у своїх перших в житті змаганнях з панкратіону (розділ «греплінг» (боротьба))! В першості спортивного клубу «Доброслав», яка була проведена для найменших вихованців клубу, взяло участь більше 20 юних спортсменів. Ці змаганнях проходили в рамках підготовки і виявлення кращих спортсменів клубу для участі в Чемпіонаті Київської області з панкратіону, який пройде через тиждень в м. Біла Церква.

Створений Фастівський міськрайонний Комітет Національного Спротиву

Сьогодні, 3 грудня 2013 року був створений Фастівський міськрайонний Комітет Національного Спротиву.

ДИНАМІВСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ. ОРГАНІЗУВАЛИ. ПРОВЕЛИ. ПЕРЕМОГЛИ.

Другий рік поспіль проведення  відкритого Чемпіонату  Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України, присвяченої 89-річчю з дня створення Товариства «Динамо», з панкратіону серед юнаків та дівчат,  було доручено Фастівському спортивному клубу «Доброслав», на базі якого займається два відділення спортивних шкіл з панкратіону: КДЮСШ «Динамо» Київської області в м. Фастові на базі СЗОШ № 9 та ДЮСШ Фастівського району на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Борова. 

Нові здобутки з фрі-файту

 2 листопада 2013 року на Київщині проходив відбірковий чемпіонат Київської області з фрі-файту серед юнацтва, юніорів та дорослих. Фастів як завжди в таких змаганнях з змішаних бойових мистецтв представляв спортивний клуб "Каскад".

Спорт Фастова

RSS-материал