Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

fastiv-region.gov.ua

RSS-материал
Обновлено: 7 часов 16 минут назад

Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2018-й рік

ПТ, 08/12/2017 - 08:33
Верховна Рада України схвалила вчасно підготовлений Урядом проект закону про Державний бюджет на 2018 рік, який передбачає зростання доходів бюджету до 1,2 трлн грн та зростання ВВП на 3%. За відповідне рішення проголосували  273  народних депутати.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Середня зарплата українців зросте до 10 тис. грн

ВТ, 05/12/2017 - 15:10

Десятиріччями праця українців була недооціненою. Цього року Уряд більш ніж удвічі підняв мінімальну заробітну плату, що дало зростання реальних зарплат в Україні. На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє: вже наступного року  середня зарплата українців має зрости до 10 тис. грн.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Уряд забезпечив вчасне ухвалення бюджету

ПН, 04/12/2017 - 08:47

Передбачене  проектом бюджету-2018 збільшення видатків на соціальну сферу і капітальні державні інвестиції прискорить економічне зростання України

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Депутати підтримали урядову ініціативу захисту бізнесу від «маски-шоу»

ПТ, 17/11/2017 - 09:21

   16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"

ПН, 13/11/2017 - 08:14

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

ПТ, 10/11/2017 - 09:22

Парламент підтримав пропозицію Кабміну відновити приватизацію, але за прозорими і зрозумілими правилами, які дозволять залучити в країну реальні інвестиції

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Президент підписав Закон "Про електронні довірчі послуги"

ВТ, 07/11/2017 - 13:11

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про електронні довірчі послуги». Документ спрямований на реформування національної нормативної бази у сфері електронного цифрового підпису шляхом імплементації законодавства Європейського Союзу, розбудову єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Основні показники Уряду за підсумками ІІІ кварталу 2017 року

ПТ, 03/11/2017 - 10:58

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив квартальний звіт роботи Уряду і звернув увагу на незмінність пріоритетів роботи Кабінету Міністрів. В їх числі – економічне зростання, безпека й оборона, боротьба з корупцією, інвестиції в людський капітал.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Одним із пріоритетних напрямків департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації є забезпечення пільгової категорії громадян санаторно-курортним лікуванням

СР, 01/11/2017 - 16:03

Санаторно-курортне лікування є важливою складовою системи соціального захисту та відіграє провідну роль у побудові та збереженні здоров’я нації.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Урядом розпочато процес виплати коштів зекономленої субсидії

ПТ, 27/10/2017 - 13:09

27 жовтня 2017 року в м. Одеса відбувається засідання колегії Міністерства соціальної політики України, участь в якому приймає директор департаменту соціального захисту населення І.Мещан.

Міністр соціальної політики А.Рева у своєму виступі зазначив, що на наступному тижні розпочнеться виплата коштів частини невикористаної субсидії особам, які звернулися із відповідними заявами до місцевих управлінь з питань соціального захисту населення.

Наразі очікується надходження коштів з державного бюджету для проведення такої виплати.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Щодо організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції

СР, 25/10/2017 - 08:00

Професійна адаптація учасників АТО здійснюється згідно нового Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року за №432.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

ЧТ, 19/10/2017 - 07:13

Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»

ВТ, 17/10/2017 - 13:16

Дорогий  український народе!

Ми з вами вибралися із глибокої і смертельно небезпечної прірви – це є очевидне наше досягнення. Ясно й чітко бачимо далеку, поки що, вершину, яку маємо підкорити,  – це наша велика мета. Та ми, на жаль, все ще близько до урвища, можемо схибити і оступитися. Лише один неправильний крок – і ми знову внизу. На жаль, це є наш головний ризик. Із-за перевалу над нами нависає хижа орда – це небезпечна і довготривала загроза.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Україна єдина

ЧТ, 12/10/2017 - 10:10

Делегація від Фастівської районної ради у складі голови ради Геннадія Сиваненка, заступника голови Володимира Куценка, депутата Валерія Єременко, доставила гуманітарну допомогу в с.Калинівка Вінницької області, жителям які постраждали від вибухів арти

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Уряд забезпечить виплати підвищених пенсій вже в жовтні

ЧТ, 05/10/2017 - 09:28

Підвищені пенсії отримають майже 9 млн пенсіонерів, надалі пенсії будуть перераховуватись автоматично в залежності від інфляції і росту заробітної плати

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Актуальна інформація для майбутніх пенсіонерів

СР, 04/10/2017 - 10:37

Умови призначення пенсії за віком

За нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» право на призначення пенсії за віком мають ті особи, які досягли віку 60 років та набули страхового стажу не менше 15 років.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Інклюзивна освіта: єднаємо українців з дитинства

ЧТ, 28/09/2017 - 13:54

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами, зокрема дитини з особливостями психофізичного розвитку, в умовах загальноосвітнього закладу .

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Інформаційний вісник Уряду : Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” і міфи довкола нього

ВТ, 26/09/2017 - 07:15

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Це - один із пакету законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої держави. Тим не менше, одразу після оприлюднення нового закону в мережі Інтернет навколо нього з’явилося чимало міфів. Ми обрали кілька найпоширеніших і нижче розглянемо, як ситуація виглядає насправді.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Спорт Фастова