Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

fastiv-region.gov.ua

RSS-материал
Обновлено: 4 годин 28 минут назад

Новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей

5 часов 34 минуты назад

Безпрецедентний запит суспільства на оновлення судової системи призвів до її комплексного реформування.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відвідано сім’ї з дітьми, щоб надати допомогу і поспілкуватися

5 часов 41 хвилина назад

На виконання доручення Мінсоцполітики щодо організації та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» у Фастівському районі проведено соціально важливий рейд.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

На Фастівщині перебуває фотодокументальна виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій»

12 часов 27 минут назад

15 серпня, у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулось відкриття фотодокументальної виставки «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Голова райдержадміністрації Дмитро Воронін провів чергову апаратну нараду

ПН, 14/08/2017 - 14:56

14 серпня голова районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів апаратну нараду із заступниками голови та керівниками підрозділів адміністрації, керівниками  окремих районних підрозділів. Спочатку він представив новопризначеного першого заступника голови адміністрації Володимира Вікторовича Муцинова та доручив йому розподілити обов’язки із заступником Юрієм Волковим, щоб швидко визначити й очолити напрямки роботи для максимально ефективного виконання службових обов’язків та використання наявних ресурсів.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У Трилісах відсвяткували День села

ПН, 14/08/2017 - 14:28

13 серпня у селі Триліси громада відзначила День села. Гаслом свята було «Село – моєї душі криниця». Локацією святкування став сільський Будинок культури, де затишно і по-родинному тепло було представникам громади всіх поколінь.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Обговорено стан підготовки газового господарства району та питання щодо забезпечення його експлуатації в осінньо-зимовому періоді

ПН, 14/08/2017 - 13:21

 

11 серпня у районній державній адміністрації відбувся семінар-нарада щодо проблемних питань при підготовці газового господарства Фастівського району до сталої роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж!

ПТ, 11/08/2017 - 12:28

07 серпня о 21.50 год. до оперативно-рятувальної служби Фастівського району надійшло повідомлення про пожежу в житловій будівлі  за адресою: Фастівський район,  хутір Вишня, вул Вишнева, 13.  На місце пожежі було направлено відділення 30-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів, та сільську пожежну команду Дідівщини.  По прибуттю рятувальників  за місцем виклику було встановлено, що вогнем охоплено 42 куб.м будівлі.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

За «круглим столом» - про соціальні гарантії учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам сімей військовослужбовців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції

ЧТ, 10/08/2017 - 13:47

10 серпня  в управлінні соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації проведено «круглий стіл» на тему «Надання соціальних гарантій учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам сімей загиблих з числа учасників антитерористичної операції» - в частині організації ро

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Танкер «Фастів» відзначив своє 20-річчя!

ЧТ, 10/08/2017 - 09:08

Завдяки патріотизму та мужності екіпажу, сьогодні на кораблі, що носить ім'я нашого міста, гордо майорить прапор України.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Служба зайнятості провела інформаційно-просвітницькі семінари з питань протидії торгівлі людьми

ВТ, 08/08/2017 - 13:29

У  рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії, що проводилась на Фастівщині до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми,  фахівцями Фастівського міськрайонного центру зайнятості організовано та проведено семінари на теми «Загальні питання зайнятості та стан ринку праці», «Легальна зайнятість», «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У центрі Фастова - прапори міст і бойові стяги як символи єднання та перемоги

ВТ, 08/08/2017 - 10:35

08 серпня у Фастові, у центральній його частині на декілька годин «зупинилась» Велика Українська Хода, щоб всі, хто в цей день були присутніми на центральному майданчику-«п’ятачку», могли приєднатися до акції та передати землякам - у

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

95-річний ювілей відсвяткувала ветеран освіти Фастівщини, улюблена вчителька багатьох поколінь Валентина Олександрівна Продан-Соловйова!

ВТ, 08/08/2017 - 08:51

 07 серпня корінна жителька селища Борова Продан-Соловйова Валентина Олександрівна зустріла свій 95-й день народження.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Розглянуто колегією районної державної адміністрації

ПН, 07/08/2017 - 16:35

07 серпня голова Фастівської районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів засідання колегії адміністрації. У порядку денному розглянуто питання:

1.  Про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку Фастівського району за І півріччя 2017 року.

2  Про затвердження  звіту про виконання  районного бюджету Фастівського району за І півріччя 2017 року.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Фастівську поліцію тепло привітали з професійним святом

ПН, 07/08/2017 - 16:13

04 серпня в актовій залі Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУНП у Київській області відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Сформовано керівництво Госпітальної ради. Реформа охорони здоров'я на місцевому рівні стартувала

ПН, 07/08/2017 - 15:25

Відбулось засідання Госпітальної ради Васильківського госпітального округу, в ході якого  обрано керівництво ради та обговорено питання продовження реформи охорони здоров'я в рамках створення госпітальних округів.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Служба зайнятості Фастівщини готова сприяти залученню громадян на військову службу за контрактом

ПН, 07/08/2017 - 08:44

Для всебічного обговорення завдань щодо поширення інформації серед незайнятого населення про переваги служби за контрактом у Збройних Силах України та сприяння у працевлаштуванні, у Фастівському міськрайонному центрі зайнятості директор центру Вікторія Барабаш провела робочу зустріч з представниками Фастівського об'єднаного міського військового комісаріату.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Інформація про виконання зведеного бюджету Фастівського району станом на 1 серпня 2017 року

ЧТ, 03/08/2017 - 10:53

Станом на 1 серпня  платниками податків сплачено до загального фонду зведеного бюджету Фастівського району коштів в сумі 35,5 млн. грн., що становить 118,4% до запланованих  показників за січень-липень з урахуванням змін,  та 66,6 %  до річних показників з урахуванням змін, відповідно до  районного бюджету 17,2 млн. грн., що становить 121,2 %, та 66,8  %. Виконання в розрізі місцевих бюджетів

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відбувся виїзний прийом голови райдержадміністрації Дмитра Вороніна у Мотовилівці

СР, 02/08/2017 - 13:11

02 серпня голова Фастівської районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів виїзний прийом у Мотовилівській сільській раді.

У присутності сільського голови Наталії Сперкач та начальника загального відділу апарату райдержадміністрації Олени Третяк розглянуто скаргу місцевого жителя на неякісний мобільний зв’язок та надано роз’яснення заявникові щодо можливості вирішення його питання.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У Держкомтелерадіо відбулось перше засідання щодо інформування громадськості з питань Україна – НАТО

СР, 02/08/2017 - 08:55

НАТО вітає прагнення України щодо членства в євроатлантичному альянсі та отриманні плану дій щодо членства.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Спорт Фастова