Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

fastiv-region.gov.ua

RSS-материал
Обновлено: 7 часов 22 минуты назад

28 квітня – Всесвітній день охорони праці: Безпека праці – найважливіший пріоритет

ПТ, 28/04/2017 - 12:13

Про профілактику виробничого травматизму розповідає начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Фастівському районі Київської області   Ірина ВячеславівнаТкач.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Ювілей Андрея Шептицького у контексті Української революції 1917-1921 років

ЧТ, 27/04/2017 - 08:43

Другий рік в Україні триває правдивий марафон з проведення учнівських і студентських конференцій, присвячених вивченню велетенської духовної та культурної спадщини Митрополита Андрея Шептицького. Й увесь цей час заявлена тема викликає жвавий інтерес серед її учасників.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Оперативно ліквідовано пожежу на території колишньої військової частини

ЧТ, 27/04/2017 - 08:02

 

24 квітня о 17.20 год. до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про пожежу на території колишньої військової частини по вул. Івана Мазепи, 20, у місті Фастів. 

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Освячені паски до Великодня від народного депутата Руслана Сольвара

СР, 26/04/2017 - 14:59

Саме так традиційно до Великодня вітає своїх виборців народний депутат України Руслан Сольвар. Важливо, що найпершу увагу він приділяє співгромадянам із соціально вразливих категорій, у т.ч. - й підопічним соціальних служб Фастівщини.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У Фастівському районі вшанували героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

СР, 26/04/2017 - 11:03

26 квітня у селі Мала Снітинка Фастівського району відбувся урочистий районний захід з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У музеї «Герої Чорнобиля» вклонились пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

СР, 26/04/2017 - 10:32

Напередодні відзначення 31-х роковин Чорнобильської трагедії, яка сколихнула  світ своїми катастрофічними техногенними та соціальними наслідками,  працівники Фастівської районної державної адміністрації на чолі  із заступником голови адміністрації Юрієм Волковим відвідали мізей «Герої Чорнобиля», що з 26 квітня 2016 року функціонує в м.Фастів, у одному приміщенн

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Під час виїзного прийому громадянам надавалась безоплатна правова допомога

СР, 26/04/2017 - 07:28

 

25 квітня співробітниками Фастівського бюро правової допомоги, спільно з Фастівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області проведено виїзні прийом громадян у Паляниченській та Червоненській сільських радах.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Зустріч з прекрасним завдяки Благодійному фонду «Сварог»

ВТ, 25/04/2017 - 10:32

20 квітня, завдяки Благодійному фонду «Сварог» (смт Борова), до дітей завітав дуже цікавий гість – Віталій Юхимович Жук, науковець, який і на заслуженому відпочинку має чимало цікавих захоплень.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Затверджено пакет законопроектів щодо впровадження реформи фінансування медичної галузі

ВТ, 25/04/2017 - 10:20

Кабінет Міністрів України затвердив пакет законопроектів щодо впровадження реформи фінансування медичної галузі, які передав до Верховної Ради України на розгляд та голосування.

 У разі ухвалення, закони зроблять процес реформування медичної галузі невідворотним, і забезпечать додатковий захист ветеранам АТО, який стане доступним разом із розгортанням оновленої системи фінансування.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відбулось засідання колегії Фастівської районної державної адміністрації

ПН, 24/04/2017 - 14:24

Перший заступник голови Фастівської райдержадміністрації Лариса Скрипак провела засідання колегії. Участь у засіданні взяли голова районної ради Геннадій Сиваненко, заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков, керівники підрозділів райдержадміністрації, сільські і селищні голови, керівники підприємств,  організацій, установ району. 

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Розглянуто на апаратній нараді у Фастівській районній державній адміністрації

ПН, 24/04/2017 - 14:20

Перший заступник голови Фастівської райдержадміністрації Лариса Скрипак провела апаратну нараду з керівниками підрозділів адміністрації за участі сільських, селищних голів, керівників підприємств,  організаційй та установ району.  Серед основних розглянутих питань були:

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У районі відбувся єдиний день інформування населення на тему «Чорнобиль: Чорний біль України»

ПН, 24/04/2017 - 14:01

У Фастівському районі, в рамках заходів до Дня Чорнобильської трагедії, у бібліотеках-філіях централізованої бібліотечної системи проведено єдиний день інформування населення на тему «Чорнобиль: Чорний біль України».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Про перспективи розвитку зеленого туризму на Фастівщині

ПН, 24/04/2017 - 13:55

 

За участі сільських, селищних голів, керівників окремих підрозділів РДА  відбувся семінар щодо перспектив розвитку зеленого туризму на Фастівщині. Ініціатором семінару став Національний університет біоресурсів та природокористування НААН.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Служба зайнятості - про перспективи працевлаштування демобілізованих

ПН, 24/04/2017 - 13:43

Фастівським міськрайонним центром зайнятості проведено «круглий стіл» за участі представників громадських організацій, управлінь соціального захисту населення міськвиконкому та районної державної адміністрації, районного і міського територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України&ra

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У пошуках роботи співгромадянам допомагає служба зайнятості

ПТ, 21/04/2017 - 13:57

Фастівським міськрайонним центром зайнятості проведено захід «Презентація роботодавця» з метою надання допомоги шукачам роботи в особистому знайомстві з ТОВ «Зелена сади

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У Дорогинського учнівського лісництва є чому повчитися!

ПТ, 21/04/2017 - 12:58
18 квітня, за ініціативи Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства відбулось практичне заняття «Ознайомлення з роботою Дорогинського учнівського лісництва», яке діє при державному підприємстві «Фастівське лісове господарство».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Перспективи введення в експлуатацію заводу "Фазор"

ПТ, 21/04/2017 - 10:35

21 квітня відбулася робоча зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Скрипак з директором товариства з обмеженою відповідальністю "Фастівський завод органічних рідин" (ТОВ «Фазор», смт Кожанка) Володимиром Бондарчуком.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини