Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

fastiv-rada.gov.ua

RSS-материал
Обновлено: 1 день 1 година назад

Віра врятує Україну

ЧТ, 19/04/2018 - 16:54
Події сторічної давнини… Підписання Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину Українську державу у Фастові та історичні й політичні його наслідки. Чи вдасться сучасній Україні не повторити помилок минулого та врахувати усі історичні уроки? Яку позитивну роль може відіграти Фастів у новітній історії нашої країни на шляху до зміцнення Соборності держави?

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Майстер-клас для вчителів інформатики

ЧТ, 19/04/2018 - 13:28

18 квітня відбулося останнє заняття обласного майстер-класу для вчителів інформатики "Використання мови програмування Java в шкільному курсі інформатики", який проводила вчитель інформатики НВК "ЛІТ-СЗОШ № 9" Коваль Наталія Олександрівна. Після кожного заняття участники майстер-класу - вчителів інформатики з усієї області отримували домашне завдання, яке виконували на мові Java.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Закінчено реконструкцію двох котелень

ЧТ, 19/04/2018 - 10:54
Скорочення споживання енергоресурсів об’єктами бюджетної сфери, зменшення витрат на паливно-енергетичні ресурси та підвищення рівня комфорту в будівлях бюджетної сфери за умов дотримання санітарно-гігієнічних норм на сучасному етапі є одним із найважливіших стратегічних завдань соціально - економічного розвитку України і є пріоритетним в економічній політиці Фастова.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відбулося засідання міської постійної комісії з ТЕБ та НС

ЧТ, 19/04/2018 - 07:58
18 квітня під головуванням міського голови Михайла Нетяжука відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС. Заслухали комплекс питань, серед яких говорили про накладання карантинних обмежень зі сказу серед тварин в м. Фастів та про захворюваність на кір на території міста.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Міський голова провів виїзний прийом громадян з особистих питань на Казнівці

СР, 18/04/2018 - 15:54
Довідатися про проблема казнівчан із перших вуст. З такою задачею вирушив міський голова Михайло Нетяжук разом із начальником відділу звернення громадян Оксаною Папко до комітету самоорганізації населення мікрорайону Казнівка в рамках виїзного прийому громадян.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

В тісній співпраці

СР, 18/04/2018 - 15:12
Мудрі люди кажуть: якщо озвучити проблему, завжди знайдеться той, хто її вирішить. Добре про це знають члени комітету самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Про роботу комісій управління соцзахисту населення

ВТ, 17/04/2018 - 12:49
13 квітня під головуванням заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О. П. відбулось засідання комісії з питань призначення житлових субсидій та надання пільг при виконавчому комітеті міської ради.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Намір передати в оренду майно територіальної громади м. Фастів

ВТ, 17/04/2018 - 09:05
Останній день прийняття документів – 25.04.2018р. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець приймає рішення про оголошення конкурсу на право оренди майна.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

18 квітня в місті не буде води

ВТ, 17/04/2018 - 09:02
«Фастівводоканал» нагадує! Завтра, 18 квітня, в місті буде відсутнє водопостачання!

 

До 26 квітня в місті тривають заходи з промивки, дезінфекції водопровідних мереж і резервуарів чистої води. 

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

ПН, 16/04/2018 - 15:59
З кожним днем наше місто стає чистішим та красивішим. Працівники підприємств та небайдужі громадяни прибирають сміття з тротуарів та прибудинкових територій, висаджують дерева, звільняють від сміття газони, на яких щойно з’явилася яскрава зелена травиця.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Прорізна без води

ПН, 16/04/2018 - 15:31
З 16.15 год. у Фастові по вулиці Прорізній, що на Завокзаллі, у зв’язку з поривом водогону перекрито водопостачання. Ремонтні роботи планується провести протягом доби.

  

Категорiї: Офіційні новини

Увага! Переїзд біля Польського кладовища буде зачинений

ПН, 16/04/2018 - 14:52
Для забезпечення безпеки руху поїздів та автомобільного транспорту по станції Фастів будуть виконуватися ремонтні роботи по заміні переїзного настилу на залізничному переїзді 922 км з черговим працівником, по вулиці Червоний шлях міста Фастів (біля Польського кладовища), який планується закрити для руху автотранспорту в період з 17.04.2018 року 9 год. 00 хв до 20.04.2018 року 19год. 00хв.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Живи і працюй в Україні

ПН, 16/04/2018 - 14:28
Однією з найважливіших характеристик робочої сили на ринку праці є професійна мобільність, під якою розуміємо здатність і готовність працівника не лише змінити місце роботи, але й опанувати нову професію.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Передбачається відключення світла

ПН, 16/04/2018 - 10:10
Фастівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що будуть проводитися планові ремонтні роботи, в зв’язку з чим з з 08:30 до 17:00 буде відсутнє світло за наступними адресами 

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Поділились досвідом

ПН, 16/04/2018 - 08:58
Відбулося чергове заняття майстер – класу вчителя історії, вчителя-методиста «НВК. ЗОШ I-IIIст. №7-ФЦВПВ» Гарт» М. Стельмаха на тему «Впровадження проблемно-діалогічних технологій – шлях активізації інтерактивної взаємодії та зростання результативності учасників навчально-виховного процесу». Учасниками заняття були - методист міського методичного центру С. Чиженко та вчителі історії ЗНЗ міста.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Шляхом активізації міжвідомчої взаємодії

ПН, 16/04/2018 - 08:36
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів міждисциплінарну команду фахівців у сфері надання соціальних послуг з питань професійної взаємодії з клієнтами у рамках індивідуальної роботи з випадком, на якому узагальнили та конкретизували методи, що може використовувати соціальний працівник в повсякденній практичній роботі.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Не паліть суху траву! Бережіть природу

ПН, 16/04/2018 - 08:16
Із настанням теплої погоди зростає імовірність виникнення пожеж, особливо через спалювання сухої трави. Значну кількість виїздів пожежними підрозділами здійснено в наслідок цього явища. У зв’язку з цим, Фастівський РС ГУ ДСНС України у Київській області закликає населення відмовитися від самовільного випалювання, яке призводить до масштабних пожеж житлових будинків, господарчих будівель та лісових пожеж.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відбулося засідання з питань безпечної життєдіяльності населення

ПТ, 13/04/2018 - 13:37
12 квітня під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової відбулося чергове засідання Фастівської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Фестиваль навчальних проектів

ПТ, 13/04/2018 - 12:58
12 квітня в приміщенні НВК "ЛІТ-СЗОШ № 9" відбувся міський фестиваль навчальних проектів. Найдопитливіші учні шкіл міста показували результат своєї роботи над проектами по різним предметам протягом року.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Протипожежні навчання у міському Палацу культури

ПТ, 13/04/2018 - 12:48
12 квітня, в міському Палаці культури пройшли спеціально-обєктові тренування за темою «Запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах масового перебування людей» та практичні дії з гасіння пожежі на сцені в приміщенні глядацького залу. Працівники закладу та особи, відповідальні за пожежну безпеку, тренувалися, як діяти на випадок виникнення пожежі.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Спорт Фастова