Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

RSS-стрiчка новин

Передбачається відключення світла

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 15/12/2017 - 16:10
Фастівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що 19 та 22 грудня 2017 р. будуть проводитися планові роботи в м.Фастів на ТП-10/0,4 кВ, у зв’язку з чим буде відсутнє електропостачання: з 08:30 до 17:00 ТП-473 Л-1 по вулиці Набережна, 2-92,128, 132, 1-77. 
Категорiї: Офіційні новини

Рятувальники навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 15/12/2017 - 11:15
Життя і здоров’я дітей – одні з головних пріоритетів у роботі фахівців Служби порятунку. Безперечно, у надзвичайні ситуації потрапляють не лише дорослі. Проблема посилюється ще і тим, що підростаюче покоління не настільки озброєне знаннями та досвідом, як старші люди. Тому для запобігання трагічних подій рятувальники проводять просвітницьку роботу серед вихованців різних навчальних закладів.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Проект бюджету міста на наступний рік розглянула громадська рада

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 15/12/2017 - 09:26
14 грудня в приміщенні Фастівського краєзнавчого музею відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, де, окрім інших питань, було розглянуто проект бюджету міста на наступний рік.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Вони врятували світ

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 14/12/2017 - 17:38
Сьогодні їх на обліку в управлінні соціального захисту населення Фастова - 774. На жаль, щороку ця цифра відчутно зменшується. І не стільки похилий вік  ліквідаторів тому виною. Дається взнаки опромінення, отримане у зоні Чорнобильської АЕС.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Стадіон «Рефрижератор» отримує друге життя

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 14/12/2017 - 14:34
До одних з головних характерних і позитивних ознак  року, що добігає кінця, можна з впевненістю віднести значне покращення матеріально-технічної бази спортивних комплексів міста, проведення реконструкції та відновлення спортивних майданчиків, оновлення спортивного інвентарю та придбання спортивної форми.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відбувся особистий прийом громадян

fastiv-rada.gov.ua - СР, 13/12/2017 - 17:09
13 грудня міський голова М. Нетяжук провів особистий прийом громадян. Серед питань, з якими звертались фастівчани, були три прохання розібратись у конфліктних ситуаціях, які виникли між сусідами, і зокрема, вирішити суперечку щодо земельної ділянки. Також просили фастівчани сприяння у покращенні житлових умов, підписання договору з КП «Фастівська ЖЕК», укладанні угоди з ПАТ АЕС «Київобленерго»,  у ремонті покрівлі.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Звіт про проведену роботу КП «Фастівтепломережа» за 2017 рік

fastiv-rada.gov.ua - СР, 13/12/2017 - 16:19
На обслуговуванні  КП «Фастівтепломережа» знаходиться  26 котелень, загальною тепловою потужністю – 13,7 Гкал із яких: 24 котелень працюють на газовому паливі, та дві котельні з електричними котлами, які забезпечують тепловою енергією 18 житлових будинків, 2 лікувальних заклади, 9 закладів освіти, 12 дошкільних навчальних заклади, 15 промислових споживачів та 22 інші споживачі.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

16 днів проти насильства

fastiv-rada.gov.ua - СР, 13/12/2017 - 15:40
Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому, з метою привернення уваги громадськості, учнівської молоді, батьків, жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, навчальних закладах, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, сприяння утвердженню ненасильницької ідеології та протидії торгівлі людьми у Фастові з 25 листопада по 10 грудня 2016 року проведено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Інформація щодо намірів зміни тарифів на 2018 рік на послуги з очистки стоків, які приймаються зливною станцією КОС

fastiv-rada.gov.ua - СР, 13/12/2017 - 11:40
Інформація щодо намірів зміни  тарифів на 2018 рік на послуги з  очистки стоків, які приймаються зливною станцією КОС від підприємств та підприємців міста та інших платних послуг, які надає КП  ФМР «Фастівводоканал».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

В школі сприяння здоров’ю

fastiv-rada.gov.ua - СР, 13/12/2017 - 11:37
Сьогодні досить гостро постає необхідність розроблення і впровадження конкретних дій, спрямованих на покращення здоров’я підлітків та учнівської молоді. Одним з ефективних шляхів розв’язання цього завдання є створення умов, за яких зберігається та зміцнюється здоров’я учнів. Такі умови можуть бути забезпечені загальноосвітнім навчальним закладом, який є школою сприяння здоров’ю.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Обговорили питання, які хвилюють ліквідаторів

fastiv-rada.gov.ua - ВТ, 12/12/2017 - 18:10
Щорічно, 14 грудня, у день завершення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, Україна вшановує учасників ліквідації аварії, які ціною особистого здоров’я та життя боролися з наслідками самої масштабної техногенної катастрофи в історії людства. Ті, хто ліквідував наслідки тієї жахливої аварії, не були особисто причетні до лиха, яке сталося уночі 26 квітня 1986 року.  

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Фастівській школі народної майстерності - 25

fastiv-rada.gov.ua - ВТ, 12/12/2017 - 11:53
Один з найшановніших позашкільних навчальних закладів Фастова відсвяткував свій день народження. З нагоди 25 – річчя створення у краєзнавчому музеї відкрилась виставка робіт її учнів та викладачів. До виставкової зали привітати ювілярів прийшли представники місцевих органів влади та громадськості, поціновувачі майстерності і таланту викладачів, ну і звичайно, випускники.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

2018 стане роком розвитку міста

fastiv-rada.gov.ua - ВТ, 12/12/2017 - 11:01
Бюджет міста на 2018 рік  майже сформовано. Про це на понеділковій апаратній нараді повідомила начальник бюджетного відділу-заступник начальника фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради Мирослава Лазоренко.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Зарічанці переконані: невирішених питань у мікрорайоні буде менше, якщо об’єднати зусилля

fastiv-rada.gov.ua - ПН, 11/12/2017 - 17:17
Відбулось чергове засідання комітету самоорганізації населення мікрорайону Заріччя. В ньому взяли участь секретар міської ради С. Ясінський та депутат А. Корецький. Голів вуличних комітетів було проінформовано про діяльність депутатського корпусу, з перших вуст вони довідались про те, як розвивається місто, про плани міської влади щодо подальшого розвитку міста. Також зарічанці заслухали звіт депутата міської ради А. Корецького про роботу в поточному році.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Розробляються заходи по усуненню екологічних порушень

fastiv-rada.gov.ua - ПН, 11/12/2017 - 14:37
ТОВ “Еко-Втор” – відносно молода компанія. На території Фастова підприємство, яке спеціалізується на виробництві вторинного поліефірного волокна з  ПЕТ- пляшок, запрацювало з початку 2014 року. За запевненням інвестора, запущена високотехнологічна виробнича лінія мала відповідати всім вимогам сучасного ринку.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Коригування тарифів на послуги з прибирання прибудинкової території

fastiv-rada.gov.ua - СБ, 09/12/2017 - 11:17
Дотримуючись порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад,  КП «Фастівська ЖЕК» інформує містян про коригування тарифів на послугу з прибирання при будинкової території.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Мати і дитина повинні бути разом. Попри усі обставини

fastiv-rada.gov.ua - СБ, 09/12/2017 - 09:45
Наприкінці листопада ще одну фастівчанку з новонародженою дитиною влаштовано до Комунального закладу Київської обласної ради «Соціальний центр «Мати і дитина  разом».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Привітали з Днем Збройних Сил України!

fastiv-rada.gov.ua - СБ, 09/12/2017 - 09:30
06 грудня 2017 року у приміщенні Фастівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в.о. начальника управління Ірина Ларіна привітала з Днем Збройних Сил України Олександра Лукашевича, який безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей в період з 22.08.2015 по 28.03.2016 в 43-тій окремій артилерійській бригаді великої потужності .

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

З нового року в Фастові робитимуть малоінвазивні операції

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 08/12/2017 - 14:45
Забезпечення фастівчан якісними медичними послугами – одна із основних задач міської влади, яку перед нею поставила сама ж громадськість. Зважаючи на це, керівництво міста продовжує докладати максимальних зусиль для підтримки та розвитку медичної галузі Фастова.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Спорт Фастова

RSS-материал