Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

RSS-стрiчка новин

Використання балансирів у роботі практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 09/11/2018 - 16:00
Майстер-клас з використання балансирів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами провела С. Я. Підгурська, практичний психолог Фастівського ЗДО № 6 “Казка”. 

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Дбаючи за життя людей

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 09/11/2018 - 14:06
Пожежу краще попередити, аніж потім боротися з її наслідками. В першу чергу, це стосується місць великого скупчення людей. Наприклад, таких як  спортивні заклади, де постійно відбуваються масові заходи, проводяться тренування дорослих і дітей.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Президент закликав лідерів ЄС продовжити санкції проти Росії через невиконання Мінських домовленостей

fastiv-region.gov.ua - ПТ, 09/11/2018 - 13:18

Президент Петро Порошенко закликав європейських лідерів зберегти санкції проти країни-агресора Росії через невиконання нею Мінських домовленостей та відсутність з її боку кроків, які б сприяли встановленню миру в Україні.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Зверніть увагу: відключення газу

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 09/11/2018 - 10:01
За інформацією Фастівської дільниці Васильківської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» у зв’язку з проведенням планового технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання газопостачання буде зупинено за наступними адресами

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Нас об'єднує одна мета - соборність України

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 09/11/2018 - 09:03
Майбутнє України залежить від того, на скільки сильними та єдиними будуть громади. До такого висновку дійшли представники західної, центральної та східної частин країни, учасники телемосту «Соборність. Події, що об’єднують через віки», що відбувся 08 листопада.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Оголошується конкурс

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 08/11/2018 - 14:04

 Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади 

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Виїзний прийом міського голови

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 08/11/2018 - 11:45
07 листопада міський голова М. Нетяжук провів виїзний прийом громадян  у КП «Центр торгівлі та благоустрою».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Дорогі ветерани, трудівники тилу, учасники партизанського руху, учасники бойових дій, мешканці Фастова!

fastiv-rada.gov.ua - СР, 07/11/2018 - 17:00
Від щирого серця вітаю Вас із 75-ою річницею визволення Фастова від нацистів! Пам’ять війни – це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми дідами, живим і полеглими, перед усіма солдатами Другої світової війни. Ніхто і ніколи не має права забути про мільйони загиблих, про подвиг нашого народу, про трудовий героїзм у тилу. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. І такої єдності, такого святого братерства, такої міцної віри в Перемогу ще не знала історія.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Дякуємо вам, захисники!

fastiv-rada.gov.ua - СР, 07/11/2018 - 16:30
7 листопада. Для Фастова це своєрідний День перемоги. День, коли місто звільнилося від нацистів. І ось уже 75 років в нашому місті мир. Завдяки ветеранам ІІ світової війни, завдяки сучасним героям-захисникам, які вже 4 рік поспіль стримують ворога на сході країни.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Вчитель — це основна людина в «Новій українській школі

fastiv-rada.gov.ua - СР, 07/11/2018 - 15:09
Нова українська школа вимагає змінити підхід вчителів до навчання учнів, ді­тям має бути запропонована мо­дель, яка зробить з них не стіль­ки «знаючих», скільки думаю­чих і мислячих, як того вимага­ють сучасні реалії. Про те, що у Фастові до цього ставляться не формально, засвідчило і внесення до порядку денного апаратної наради звіту начальника управління освіти Н.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відключення світла

fastiv-rada.gov.ua - СР, 07/11/2018 - 10:07
Фастівський РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє, що в м. Фастів будуть проводитись планові ремонтні роботи на ТП-10/0,4кВ. У зв'язку з проведенням вище зазначених робіт буде відсутнє електропостачання

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Президент України заснував Фонд з підтримки освітніх та наукових програм для молоді

fastiv-region.gov.ua - СР, 07/11/2018 - 09:45

Президент Петро Порошенко ухвалив рішення про утворення в Україні спеціального Фонду з підтримки освітніх та наукових програм для молоді та підписав відповідний Указ. Про це Глава держави повідомив у Києві, під час зустрічі зі студентами та аспірантами.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Розслідування має бути прозорим і злочинці мають понести покарання – Президент про справу Гандзюк

fastiv-region.gov.ua - СР, 07/11/2018 - 09:42

Президент Петро Порошенко закликав політичні сили не спекулювати на темі загибелі активістки Катерини Гандзюк та наголосив, що влада рішуче налаштована притягнути до відповідальності злочинців і вбивць активістки.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Стан ремонтних робіт в закладах охорони здоров'я в місті

fastiv-rada.gov.ua - СР, 07/11/2018 - 09:17
Цього року медичній галузі міста приділяється значна увага. І Фастів уже може пишатися позитивними результатами –  міський ЦПМСД першим уклав угоду із Національною службою здоров’я.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення

fastiv-rada.gov.ua - ВТ, 06/11/2018 - 15:48
05 листопада 2018 року у Фастівській міськрайонний філії Київського обласного центру зайнятості проведено профінформаційний груповий захід – семінар «Легальна зайнятість» за участю представників Фастівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відзначено День працівника соціальної сфери

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 02/11/2018 - 14:58
Сьогодні у великій актовій залі Адмінбудинку рад ради відбулося урочисте привітання з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, яке відзначається щорічно у першу неділю листопада.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Як правильно написати звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 02/11/2018 - 10:12
Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

ОБЕРИ МАЙБУТНЄ!

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 02/11/2018 - 08:24
Вибір професії – дуже важливий крок у житті людини, складний і відповідальний. Для того, щоб школярі усвідомлено визначилися зі своїм професійним майбутнім, проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи. Однак навіть такі серйозні справи можна робити весело та креативно, винахідливо і напрочуд талановито. Так, як це відбувається на щорічному загально-мотиваційному заході серед учнівських команд «Обери майбутнє».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Заслухані керівники підприємств, які мають заборгованість по сплаті соціальних внесків

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 02/11/2018 - 08:15
Під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової , відбулося   засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати ( грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У тісному родинному колі відзначили своє професійне свято залізничники Фастова

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 01/11/2018 - 17:46
У представників цієї галузі робота не передбачає простоїв. Та актова зала філії «Рефрижераторна вагонна компанія» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», де сьогодні, 01 листопада, проходили урочистості з цієї нагоди, ледве вмістила усіх, хто працює на сталевих магістралях та обслуговує їх.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Спорт Фастова

RSS-материал