Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

RSS-стрiчка новин

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ГРОЗИ

fastiv-rada.gov.ua - 2 годин 5 минут назад
Електричні розряди під час грози несуть постійну загрозу людям. Блискавки, в яких зосереджена величезна руйнівна енергія, можуть влучати в різні об’єкти, збудовані людьми. Але якщо на  великих спорудах є можливість нейтралізувати їх удари через блискавковідводи, то житлові помешкання, особливо сільські, зовсім не захищені від блискавиць. І кожна окрема людина не має ніякого захисту.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

До уваги підприємств, установ та організацій!

fastiv-rada.gov.ua - 3 годин 7 минут назад
З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

За «круглим столом» - про наповнення сільського бюджету та співпрацю щодо розвитку підприємства

fastiv-region.gov.ua - 3 годин 29 минут назад

Перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Скрипак провела «круглий стіл» з питань сприяння в господарсько-фінансовій діяльності ТОВ «Енергетична група «Соснівський гранітний кар’єр» на території Томашівської сільської ради Фастівського району та напрямків співпраці районної адміністрації з керівництвом підприємства в питаннях залучення його до інвестиційних проектів, р

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Купатись в Унаві – заборонено

fastiv-rada.gov.ua - 7 часов 46 минут назад
Фастівським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України», згідно Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища Київської області в 2017 році та з метою попередження виникнення і розповсюдження інфекційних хвороб, у червні місяці проведено моніторингові лабораторні дослідження води р. Унава в створі №183, який також є офіційно визначеним місцем масового відпочинку населення за адресою м. Фастів,  вул. Б.Хмельницького (район розташування в минулому міського пляжу №2).

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Наші люди в Європі

fastiv-region.gov.ua - 8 часов 11 минут назад
23 червня у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулась творча зустріч письменниці, перекладача, громадського діяча Анни Багряної із земляками та шанувальниками її творчості.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Наші люди в Європі

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 23/06/2017 - 16:50
Нашого цвіту – всюди по світу. І особливо приємно, коли цей цвіт пам’ятає звідки він родом, яке в нього коріння. Сам розвивається, ще й рідну землю величає, прославляє працею, добрим словом, плекає традиції, прищеплює любов до Батьківщини – великої і малої - своїм нащадкам.   Нагоду познайомитися саме з такою людиною фастівчани отримали завдяки музейному проекту "Твої люди, Фастівщино!", який продовжує діяти в рамках відзначення 85-річчя Київської області. Цього разу колектив державного краєзнавчого музею гостинно запросив до своєї вітальні Анну Багряну.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Енергоефективність - потреба сьогодення. Енергоаудит - перший, але важливий крок

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 23/06/2017 - 15:06
Сьогодні із впевненістю можна сказати, що Фастів про себе заявив не лише на вітчизняній, а й на міжнародній арені. Наше місто бере активну участь в різноманітних проектах та ініціативах, а разом з тим і напрацьовує корисні зв’язки. Саме тому сьогодні фастівчани мають змогу отримати чудовий подарунок від Регіонального енергетичного агентства м. Каунас (Республіка Литва) – енергоаудит однієї із будівель соціальної сфери міста. Повністю безкоштовно!

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Зі святом вас, працівники державної служби!

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 23/06/2017 - 13:41
23 червня з нагоди відзначення в Україні Дня державної служби в.о.міського голови, перший заступник Олена Зикова разом з керуючою справами міськвиконкому Лесею Тхоржевською привітали працівників Пенсійного фонду України в м.Фастові та Фастівському районі.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Програма «Назустріч дітям» - діє

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 23/06/2017 - 10:29
Вчора, 22 червня, до Одеської області відправилось 10 дітей, що потребують особливої соціальної уваги. Нашим маленьким фастівчанам  надано можливість  відпочити і оздоровитись на морі в одному з найкращих дитячих заміських закладів - «Рассвет» ПП «КО «Перлина Чорномор’я».

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Привітали з 85-м днем народження!

fastiv-region.gov.ua - ПТ, 23/06/2017 - 07:34

У  Малій Снітинці одна з найстарших мешканок села Зінаїда Володимирівна Моспаненко приймала вітання з 85-м днем народження. Серед тих, хто прийшов вітати ювілярку, були заступник голови районної державної адміністрації Юрій Волков, сільський голова Віктор Литвин, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Людмила Воровська.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Фастівчани продовжують вітати ровесників Київщини

fastiv-rada.gov.ua - ПТ, 23/06/2017 - 07:26
Протягом усього 2017 року фастівчани вітатимуть своїх земляків – ровесників Київської області. Ось і 22 червня, делегація у складі заступника міського голови з гуманітарних питань Олени Давиденко, депутата міськради Сергія Бевзи, начальника відділу внутрішньої політики та по роботі з органами самоорганізації населення Олени Папко та голови комітету самоорганізації населення мікрорайону Заріччя Лілії Холодніцької відправилася до м-ну Заріччя до ювілярки Євгенії Блощаневич.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Герої не вмирають!

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 22/06/2017 - 21:23
Сьогодні, 22 червня, фастівчани зібралися у дворі будинку за адресою вул.Ярослава Мудрого, 38, щоб вшанувати пам'ять загиблого рік назад воїна, фастівчанина Віктора Іванети відкриттям меморіальної дошки на будинку, де проживав Герой.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 22/06/2017 - 21:08
Щорічно, 22 червня, в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.Страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий і перемога буде.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Відзначено Подяками народного депутата України з нагоди Дня державної служби

fastiv-region.gov.ua - ЧТ, 22/06/2017 - 15:53

22 червня за участю помічників народного депутата України Р.Сольвара Андрія Січки та Оксани Майдебурової, першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Скрипак відбулось засідання робочої групи з питань капітального будівництва об’єктів у районі.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

У Малій Снітинці вшанували подвиг воїнів-визволителів і схилили голови на знак пам’яті про земляків, які загинули в горнилі війни

fastiv-region.gov.ua - ЧТ, 22/06/2017 - 13:41

Сьогодні, 22 червня, у с.Мала Снітинка біля пам’ятника воїнам-визволителям відбувся районний захід до Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

До служби у справах дітей та сім`ї надійшли путівки

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 22/06/2017 - 13:01
До  служби у справах дітей та сім`ї надійшли 3  путівки до ДП «Санаторій «Україна» ПАТ «Укрпрофоздоровниця» смт. Ворзель на І  зміну з 27.06.2017 по 17.07.2017 року.   Вікове обмеження з 7 до 17 років.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Про намір передати в оренду майно територіальної громади

fastiv-rada.gov.ua - ЧТ, 22/06/2017 - 12:50
До уваги фастівчан! Фастівська міська рада має намір передати в оренду майно територіальної громади м. Фастів

докладніше

Категорiї: Офіційні новини

Сьогодні керівництво держави вшанувало пам’ять жертв війни, яка й досі болить мільйонам українців непоправними втратами

fastiv-region.gov.ua - ЧТ, 22/06/2017 - 11:20

 

Керівництво України вшанувало пам’ять жертв Другої світової війни, поклавши квіти до Могили Невідомого солдата у Парку Слави в Києві.

докладніше

Категорiї: Офіційні новини
RSS-материал